EN Dalyan Göcek Aktivite Turu/Bayram'da

Experience
Multi Activity
Tour
Turkey, Oludeniz, Fethiye, Dalyan, Gocek, Istanbul, Mugla
Activity Duration:
7 Night 8 Days
Cancel up to:
Until 1 days
EN

✪ Deniz, kum, güneş ve çeşitli etkinlikler. Ramazan Bayramı tatilinde Akdeniz ve antik Karia bölgesinde dolu dolu yaşayabileceğiniz bir tur. 

15 Güne Kadar Ücretsiz İptal Hakkı


PROGRAM

Saat 21:00'da Ramazan Bayramı Dalyan Turumuz için İstanbul’dan hareket ediyoruz. 

1. Gün DALYAN 🏛️

Dalyan’da bulunan otelimize yerleştikten sonra kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltı sonrası Dalyan tekne turuna başlayacağız. Tekne turumuzda Dalyan Kanalı boyunca ilerleyerek İztuzu Plajı'na ulaşacağız. Burada vereceğimiz serbest zaman boyunca İztuzu Plajı'nda denize girebilir ve caretta caretta kaplumbağalarının yaşam alanlarını görebilirsiniz. Öğle yemeğimizi teknemizde alacağız. Tekne turumuzun ikinci bölümünde ise Köyceğiz Gölü'ne geçeceğiz ve gölün turkuaz sularında yüzeceğiz. Otelimize dönmeden önce Köyceğiz Gölü kıyılarında bulunan meşhur çamur banyosuna uğrayarak şifalı çamurlara bulaşacağız. Öğle yemeği teknede, akşam yemeği otelimizde alınacaktır.  

2. Gün FETHİYE 

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Fethiye Ölüdeniz tekne turumuzu yapmak için Fethiye Limanı'na hareket ediyoruz. Fethiye yat limanından saat 10:30'da hareket eden teknemiz Fethiye Körfezi'nden çıkıp Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi yönünde ilerleyecektir. 4 durağı olan turumuzun mola yerleri sırasıyla Develi Plajı, Kelebekler Vadisi, Soğuksu, Gemiler Adası ve Akvaryum Koyu'dur. Tekne turumuzun saat 18:00 gibi bitmesinin ardından Dalyan’da bulunan otelimize hareket ediyoruz.. Öğle yemeği teknede, akşam yemeği otelimizde alınacaktır.   

3. Gün KÖYCEĞİZ 

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından ekstra düzenlenecek olan jeep safari turuna çıkacağız. Jeep safari için gelen araçlarımıza binerek Köyceğiz sırtlarında bulunan dağların güzelliklerine doğru yol alacağız. Doğa ile bütünleşip kalabalıktan uzakta, muhteşem ormanlar ve renklerin birbirine karıştığı bir doğa içinde bölgenin güzelliklerini göreceğiz. Öğle yemeğimizi Yuvarlakçay Kanyonu'nda bulunan tesislerde alacağız. Tesislerde bulunan dere havuzlarında kanyonun buz gibi sularına girerek serinleyecek ve nefis tatlar tadacağız. Öğle yemeği safaride, akşam yemeği otelimizde alınacaktır. 

4. Gün ÖLÜDENİZ

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz İztuzu Plajı'nda deniz keyfi yapabilir ya da Kaunos Antik Kenti'ni gezebilirler. Dileyen misafirlerimiz ise yamaç paraşütü (ekstra) atlayışına katılacaklar. Sabah erkenden yola çıkarak Babadağ’a doğru yol alacaklar. Ölüdeniz manzarasıyla yaklaşık 45 dk. boyunca heyecan, mutluluk ve adrenalini aynı anda hissedebilecekleri, kuşlar gibi süzülebilecekleri bir uçuş yaşayacaklar. 

5. Gün GÖCEK

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından bugün Türkiye’nin en güzel koylarını barındıran Göcek kıyılarında olacağız. Göcek tekne turumuz için otelden aracımızla ayrılarak Göcek İskelesi'ne geleceğiz ve buradan teknemizle Göcek Koyları'na doğru açılacağız. Oya gibi işlenmiş mavi ve yeşilin birbiriyle dans ettiği Akdeniz’in muhteşem koylarında mavi yolculuk keyfini yaşayacağız. Yassıca Ada, Tersane Adası, Akvaryum Koyu, Kleopatra Hamamı, Bedri Rahmi Koyu, Göcek Adası gibi eşsiz güzellikteki yerleri görüp kendimizi sulara bırakacağız. Öğle yemeği teknede, akşam yemeği otelimizde alınacaktır. 

6. Gün DALAMAN

Sabah kahvaltımızın ardından rafting heyecanı yaşamak için aracımızla Dalaman Nehri'ne gidiyoruz. Ekstra olan bu etkinliğimizde dağlardan gelen serin sularda keyifli ve heyecan dolu bir gün yaşayacağız. Rafting sonrası otelimize geri dönüyoruz. Öğle yemeği raftingde, akşam yemeği otelimizde alınacaktır. 

7. Gün ÖLÜDENİZ

Sabah otelden ayrıldıktan sonra Akyaka'ya uğrayıp, Azmak Çayı'nda 40 dakikalık tekne turunun ardından yeşil ile mavinin dans ettiği, eşsiz manzarasıyla bizleri büyüleyen Akyaka’yı gezip İstanbul’a döneceğiz. Dönüş saatimiz tahminen 23:00'dır.


YEMEKLER

Kahvaltı ve akşam yemeği, konaklanan tesislerde alınacaktır.Ek olarak aşağıdaki teknu turu öğle yemekleri dahildir.

● Dalyan Tekne Turu Öğlen Yemeği Dahil

● Göcek Tekne Turu Öğlen Yemeği Dahil

● Fethiye Tekne Turu Öğlen Yemeği Dahil


KONAKLAMA

RiverSide Otel Dalyan


TARİHLER

● 01 Haziran 2019 - 08 Haziran 2019


ULAŞIM

● Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

● Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

● Ulaşımlarımız kişi sayısına göre en konforlu araçlar ile sağlanmaktadır.
     19 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
     27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
     46 Kişilik: Temsa Safir & Mercedes Travego


DAHİL OLANLAR:

● 6 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

● Rehberlik

● 6 Sabah Kahvaltısı

● 6 Akşam Yemeği

● Özel Aracımızla Şehirlerarası Ulaşım

● Seyahat ve Kaza Sigortası

● İkramlar

● Dalyan Tekne Turu Öğlen Yemeği Dahil

● Göcek Tekne Turu Öğlen Yemeği Dahil

● Fethiye Tekne Turu Öğlen Yemeği Dahil

● 3 Öğlen Yemeği


DAHİL OLMAYANLAR:

●Müze ve Ören yeri girişleri

●1. Gün Kahvaltısı

●Extra Turlar

●Jeep Safari Turu Öğlen YemeğiDahil

●Yamaç Paraşütü

●Rafting


ÖNEMLİ NOTLAR:

●  Mücbir haller dışında yeterli sayıya ulaşamaması dışında tur iptal edilmez. Turun şirket tarafından iptali halinde, tur ücreti iade edilir. 


ÖDEME:

2 kişilik odada kişi başı fiyat 2400 TL 'dir.Tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz opsiyon bölümünden 1 Kişi Seçeneğini seçmelidir.Tek başına kalma fiyatı ek 600 TL'dir.Farklı Ödeme alternatifleri için sağ alt bölümde bulunan canlı yardım bölümünden bize yazabilirsiniz.

 

Services

Included Services
  • 6 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,Rehberlik,6 Sabah Kahvaltısı,6 Akşam Yemeği,Özel Aracımızla Şehirlerarası Ulaşım,Seyahat ve Kaza Sigortası,İkramlar,Dalyan Tekne Turu Öğlen Yemeği,Göcek Tekne Turu Öğlen Yemeği,Fethiye Tekne Turu Öğlen Yemeği
Optional Services
  • Single accommodation: 600.00 TRY

Accommodation

  • This activity does not contain accommondation.

Transportation

  • Transportation is not included

Location

2400

/ person


Expired
Instant Share With:

You might also like...

2400

/ person

Expired